Inwestycje w przygotowaniu

Na warszawskiej Białołęce Grupa wybuduje osiedle budynków mieszkalnych wielorodzinnych o łącznej powierzchni PUM ok. 29 550 m² (ok. 511 mieszkań) realizowane w trzech etapach. Grupa PHN posiada już prawomocne pozwolenie na budowę wszystkich trzech etapów. Trwa postępowanie na wybór Generalnego Wykonawcy I etapu inwestycji. Rozpoczęcie sprzedaży planowane jest na przełomie 2019 i 2020 roku.
Polski Holding Nieruchomości podpisał umowę z wrocławską pracownią architektoniczną MOI Architekci na wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej dla osiedla mieszkaniowego, które powstanie we Wrocławiu Zakrzowie przy ul. Zatorskiej. Do obowiązków pracowni należy także uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę i nadzory autorskie na etapie realizacji inwestycji. Nowe osiedle mieszkaniowe zostanie zrealizowane przez PHN w dwóch etapach i łącznie dostarczy na rynek 389 komfortowych i funkcjonalnych mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej mieszkalnej ok. 21 tys. mkw. Wniosek w sprawie uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę złożony zostanie jesienią br., a budowa mieszkań...
Projekt deweloperski przy ul. Kusocińskiego 115 i117 w Łodzi (I etap) obejmuje budowę 166 mieszkań ulokowanych w 2 budynkach mieszkalnych o 6 kondygnacjach nadziemnych oraz 1 kondygnacji podziemnej, 76 stanowisk postojowych w garażu podziemnym oraz 106 miejsc parkingowych naziemnych. Powierzchnia użytkowa (PUM) wynosi 8.400 mkw. Projekt znajduje się na etapie wykonywania projektu architektoniczno-budowlanego. Spółka złożyła wniosek w sprawie decyzji o pozwoleniu na budowę.